Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маккейн закликав Трампа надати Україні летальну зброю: це змінить прорахунки Путіна

Голова комітету озброєнь опублікував офіційне звернення.

Голова комітету озброєнь сенату США Джон Маккейн, який вважає Росію небезпечнішою за ІДІЛ, закликає президента Сполучених Штатів Дональда Трампа надати Україні летальну зброю. Офіційний заклик до Трампа опубліковано на сайті Маккейна.

"Візит міністра оборони Меттіса до Києва дає ще одну можливість для США виправити свою політику щодо України та надати летальну зброю, яка країні необхідна для боротьби за свій суверенітет та територіальну цілісність. Раніше цього тижня Трамп вдався до кроку щодо зміни курсу та відійшов від невдалої політики свого попередника в Афганістані. Тепер президент має таку ж можливість з Україною", - йдеться у заяві.

"Підвищення ціни агресії може допомогти змінити помилки Путіна, і допоможе дотиснути Росію до дотримання Мінських домовленостей, що в кінцевому підсумку, створить більш стабільні умови безпеки на місцях, які є необхідними для миру. Тобто надання Україні летальної зброї не протирічить мирній резолюції цього конфлікту – вона навпаки допоможе досягти миру. Поки зберігається статус кво, в Росії немає стимулу змінювати свою поведінку, і ми маємо чекати лише на більшу жорстокість та більше смертей", - запевняє Маккейн.

Також Маккейн заважив, що кілька тижнів тому Трамп збільшив ціну, якою Росія платить за агресію, підписавши розширення санкцій, та наступним правильним кроком в цьому напрямі стало б надання летальної зброї.

Нагадаємо, напередодні до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене.

ВідеоСвяткувати День незалежності до України прибув очільник Пентагону Джеймс Меттіс

Залиште свій коментар

Вибір редакції