Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маккейн заявив про завершення політичної кар'єри

Поточний термін у Сенаті буде для нього останнім.

Сенатор-республіканець Джон Маккейн, відомий своїм дружнім ставленням до України, оголосив про завершення своєї політичної кар'єри.

За його словами, теперішній термін у Сенаті буде для нього останнім і він більше не буде переобиратися до американського парламенту, передає Time.

Про своє рішення Маккейн написав у своєї новій книзі "Нестримна хвиля", уривок з якої був опублікований у понеділок в Apple News. За словами сенатора, діагноз рак мозку став "неприємним аргументом", який змусив його визнати, що поточний термін у Сенаті буде його останнім.

"Я вільніший, ніж колеги, які знову зіштовхнуться з виборцями. Я можу говорити, що думаю, не боячись наслідків. І я можу голосувати по совісті, не турбуючись ", - сказав Маккейн.

ВідеоСенатора Маккейн потрапив на лікарняне ліжко через рак мозку

Нагадаємо, 19 липня 2017 року Джону Маккейну діагностували пухлину мозку. Лікарі чекали патологічний звіт, перш ніж призначити лікування. Ймовірно, це було зроблено через те, що медики також підозрювали метастатичну меланому, з якою Маккейн бився в минулому.  У сенатора первинна пухлина головного мозку. Діагноз був поставлений після того, як 14 липня політику видалили згусток крові над його правим оком. У вересні Маккейн заявив, що лікарі дають йому невтішні прогнози щодо його онкологічної хвороби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції