Макл Блумберг втретє обраний мером Нью-Йорка

Ділова столиця США обрала мера. Ним, за попередніми даними, став нинішній міський голова Майкл Блумберг.

Майкл Блумберг обраний мером Нью-Йорка на третій термін поспіль.

Про це повідомив штаб Блумберга в прямому ефірі телеканал FOX, а також місцеві агентства з посиланням на дані виборчкому за підсумками даних з 97% дільниць.

За попередніми даними виборчкому, Блумберг отримав підтримку 52% зареєстрованих виборців, а його єдиний суперник, головний фінансовий ревізор Вільям Томпсон - 48%.

Блумберг висувався як незалежний кандидат, хоча в минулому був членом як Республіканської, так і Демократичної партій. Демократ Томпсон був уповноважений президентом США Бараком Обамою.

Як зазначають американські ЗМІ, перемога дісталася меру несподівано важко.

На момент обробки 96% голосів 50,5% належали Блумбергу, 46,2% - його суперникові демократу Вільяму Томпсону.

Як повідомлялося, 3 листопада ділова столиця США Нью-Йорк обирала мера. На голосування було винесено дві кандидатури - діючого градоначальника мільярдера Майкла Блумберга і головного ревізора мегаполісу Вільяма Томпсона.

Мер Нью-Йорка обирається на 4 роки прямим голосуванням населення на чергових міських виборах. Тривалість виконання мером своїх обов'язків законом від 1993 року була обмежена двома чотирирічний термін.

У 2008 році з ініціативи мера Нью-Йорка Майкла Блумберга, обирали вже два рази на цю посаду (в 2001 і 2005 роках), в законодавство мегаполісу була внесена поправка, яка дозволяє балотуватися в мери на три терміни поспіль.

Мер Нью-Йорка має широкі повноваження, серед яких створення та реорганізацію місцевих органів управління, у тому числі поліції і пожежної служби, призначення та переміщення керівництва міських служб, комітетів, відділів, комісій і агентств, затвердження та збалансування бюджету міста Нью-Йорка, контроль над комунальними послугами, які були передані в його юрисдикцію в 1930-х роках.

Читайте також:

Лондон став фінансовою столицею світу

У Нью-Йорку відбудуться вибори мера

Корабель з уламків Всесвітнього торгового центру прибув до Нью-Йорка

Хаміда Карзая оголосили президентом Афганістану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: