Макрон пішов на поступки "жовтим жилетам" та пообіцяв низку соціальних реформ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він записав відповідне звернення.

Президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв соціальні реформи у країні через протести "жовтих жилетів".

Про це йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Глава країни звернувся до нації і зазначив, що планує знизити податки для середнього класу та надати підтримку пенсіонерам. Також Макрон пообіцяв полегшити проведення референдумів у країні та відмовитись від закриття лікарень і навчальних закладів у провінції до кінця своєї каденції.

Разом з тим, президент Франції попередив, що не звертатиме зі шляху реформ.

Нагадаємо, протести "жовтих жилетів" проти підвищення цін на пальне розпочались у Франції в листопаді 2018 року. Під час протестів загинули дев'ятеро людей, ще понад 1407 осіб отримали тілесні ушкодження. Попри масові протести уряд Франції довго дотримувався свого плану щодо подальшого підвищення акцизів на пальне. 

Згодом стало відомо, що у Франції призупинять рішення про підвищення податку на пальне. Пізніше Еммануель Макрон анонсував підвищення зарплати та скорочення податків. Також він визнав, що вимоги протестувальників правдиві.

2 січня французька поліція затримала одного з представників руху "жовтих жилетів" Еріка Друє за проведення у Парижі неузгодженої акції протесту. 27 січня у Парижі відновились протести "жовтих жилетів". А на початку лютого стало відомо, що Макрон розмірковує над проведенням референдуму, щоб вийти зі спричиненої протестами "жовтих жилетів" кризи. 2 березня "жовті жилети" із сутичками знову повернулися на вулиці Парижа.

Як відомо, "жовті жилети" – це спонтанний протестний рух у Франції без вираженого лідера, що з'явився в кінці 2018 року. Назва руху пішла від світловідбивних жовтих жилетів, які використовують учасники демонстрацій для самоідентифікації. З часом протести "жовтих жилетів" перекинулися на інші європейські країни.

ВідеоПрезидент Франції Макрон пішов на поступки "жовтим жилетам"

Глава країни звернувся до нації, і зазначив, що планує знизити податки для середнього класу та надати підтримку пенсіонерам. Також Макрон пообіцяв полегшити проведення референдумів у країні та відмовитись від закриття лікарень і навчальних закладів у провінціях до кінця своєї каденції. Разом з тим, президент Франції попередив, що не звертатиме зі шляху реформ.    

Президент Франції Макрон пішов на поступки "жовтим жилетам"

Залиште свій коментар

Вибір редакції