Макрон пригрозив покарати "жовті жилети"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Французька влада планує запровадити "додаткові і рішучі заходи" проти насильства.

Президент Франції Еммануель Макрон оголосив про запровадження "додаткових" і "рішучих" заходів аби запобігти насильству і вандалізму під час протестів "жовтих жилетів".

Про це у неділю, 17 березня, пише DW.

Через суботні протести у Парижі, що супроводжувалися руйнуваннями, зіткненнями з поліцією і підпалами, Макрон змушений був перервати свою відпустку в Піренеях. Він відвідав кризовий штаб, де оголосив, що має намір ухвалити "сильні додаткові" рішення.

Французький президент наголосив, що заходи із захисту правопорядку, вжиті владою до цього часу, засвідчили свою недостатність і назвав мирних учасників протестів "спільниками" хуліганів.

Фотогалерея Підпал будівель, автівок і масові затримання: "жовті жилети" відновили протести у Франції (12 фото)

Як повідомлялося, у суботу в акціях протесту "жовтих жилетів" у Франції взяли участь понад 32 тис. осіб. 17 поліцейських і 42 маніфестанти постраждали, близько 230 осіб були затримані. Учасники акцій "жовтих жилетів" не тільки розгромили вітрини магазинів відомих марок - Hugo Boss, Lacoste, Nespresso, а й підпалили відділення банку, внаслідок чого постраждали 11 осіб, які проживали в квартирах над ним. Під час заворушень поліція затримала 240 осіб.

Париж став єдиним французьким містом, де відбулися великі сутички з правоохоронцями. В інших містах, зокрема у Ліллі, Марселі, Тулузі, маніфестації пройшли спокійно, практично без інцидентів.

ВідеоЗнову мітинги: щонайменше 9 осіб затримали у Парижі під час протесту "жовтих жилетів"

У французькій столиці зібралися 5 тисяч протестувальників. Спершу мітинги за зменшення цін на пальне та скорочення податків проходили мирно. Однак потім переросли у сутички. Організатори протесту переконують - не припинятимуть тиску на владу, доки уряд не вдовольнить їхніх вимог. 

Знову мітинги: щонайменше 9 осіб затримали у Парижі під час протесту "жовтих жилетів"

Залиште свій коментар

Вибір редакції