Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макрон закликає штрафувати країни, які відмовляються приймати біженців

Франція та Іспанія виступають за створення на теренах ЄС центрів прийому мігрантів.

Президент Франції Емануель Макрон виступає за те, щоб штрафувати країни Євросоюзу, які не хочуть співпрацювати в питанні міграційної політики.

Про це він заявив після зустрічі в Парижі з новим главою іспанського уряду Педро Санчесом, повідомляє агенція dpa.

"Не можна мати країни, які отримують значну користь від солідарності з ЄС і які чітко визнають свій національний егоїзм, коли йдеться про міграційні теми", - заявив Макрон. Він вважає, що для надання допомоги зі структурних фондів ЄС слід створити додаткові умови, які передбачають участь країнами-отримувачами у розподіленні мігрантів.

Окрім цього, Франція та Іспанія закликають створити закриті центри для прибулих мігрантів на території Євросоюзу. 

Інші європейські країни, на думку Макрона, повинні солідарно прийняти мігрантів, які мають право на отримання притулку. Крім того, європейці повинні співпрацювати в питанні повернення людей до країн їхнього походження, додав французький президент. При цьому він відкинув пропозиції щодо створення центрів для прийому біженців у третіх країнах.

Нагадаємо, Вишеградська група, до складу якої входять Угорщина, Польща, Словаччина та Чехія, оголосили бойкот зустрічі європейських країн у Брюсселі. Зустріч неофіційна і стосується проблем міграції та надання притулку біженцям.

ВідеоВ Угорщині ухвалили закон, що передбачає штраф та ув’язнення за допомогу нелегальним мігрантам

За ґрати - за допомогу нелегалам. Угорщина ухвалила дискрімінаційний закон про мігрантів. Він передбачає покарання, зокрема, для некомерційних організацій, що підтримують прохачів притулку. Каратимуть підвищенням податків і штрафів, і аж до року тюрми. Угорські законотворці навіть доповнили Конституцію пунктом, що забороняє розселяти мігрантів на території країни. 

В Угорщині ухвалили закон, що передбачає штраф та ув’язнення за допомогу нелегальним мігрантам

Залиште свій коментар

Вибір редакції