МАКС-2009 закрився польотом "Російських витязів"

Закриття міжнародного авікосмічного салону МАКС-2009 завершила група "Російських витязів" - польотом, присвяченим загиблому командиром. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Міжнародний авіакосмічний салон МАКС-2009 закінчив роботу.

Його програму закрила пілотажна група "Російські витязі". Пілоти пролетіли над аеродромом в підмосковному Жуковському, але не виконували фігур вищого пілотажу.

Політ присвятили пам`яті загиблого командира "Витязів" Ігоря Ткаченка, який розбився 16 серпня під час підготовки до авіасалона.

Раніше в Жуковському виступила інша російська пілотажна група "Стрижі" та італійська Frecce Tricolori. Програму польотів довелося скоротити через погану погоду.

Підбиваючи підсумки салону, його організатори оголосили, що на МАКСі були укладені контракти на суму не менше 10 мільярдів доларів. У роботі виставки взяли участь 711 компаній з 34 країн. Салон відвідали більше 550 тисяч осіб.

18 серпня міністерства оборони Росії і України підписали протокол про внесення змін до чинної міжурядової угоди про подальшу співпрацю в забезпеченні створення спільного серійного виробництва оперативно-тактичного військово-транспортного літака Ан-70 і транспортного літака Ан-70Т.

Читайте також:

В небі над Підмосков'ям зіткнулися два винищувачі

У підмосковному Жуковському відкрився авіасалон МАКС-2009

Знайдені "чорні скриньки" Су-27, які розбилися у Підмосков'ї

На МАКС -2009 підписали контракти на 10 мільярдів доларів

ВідеоАвіакосмічний салон МАКС-2009 закінчив роботу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: