Мальдіви стягуватимуть з туристів "зелений податок"

Туристів на Мальдівах обкладуть екологічним податком - отримані гроші влада країни планує витратити на боротьбу зі змінами клімату.

Влада Мальдівських островів, занепокоєна змінами клімату, збирається стягувати з туристів на всіх курортах новий екологічний податок.

Законопроект про запровадження нового податку найближчим часом обговорюватиметься в парламенті. З кожного туриста за день перебування на островах планується стягувати суму, еквівалентну трьом доларам США.

Як пояснив президент Мальдівських островів Мохаммед Нашид, "зелений" податок буде спрямований на вирішення екологічних проблем. Щорічно Мальдіви отримують близько чверті ВВП від туристичної галузі, проте раніше податок з туристів не стягувався.

Мальдівам загрожує затоплення через підвищення рівня світового океану і глобального потепління. Більша частина Мальдивів розташована лише на 1,5 метра над рівнем моря, найвища точка країни - 2,5 метра. Влада островів вже розглядає проект переселення мешканців та готова купувати землі у інших держав, зокрема у Індонезії.

Мохаммед Нашид також повідомив, що делегація його країни не братиме участь в міжнародній конференції з клімату, яка пройде в грудні 2009 року в Копенгагені. За словами Нашида, відмова від поїздки делегації Мальдивів до Копенгагена допоможе заощадити бюджетні кошти, які можна витратити ефективніше.

Читайте також:

На Землі пересихають джерела прісної води

Штучні дерева допоможуть в боротьбі з глобальним потеплінням

Найщасливішим місцем на Землі визнали Коста-Ріку

Черновецький хоче ввести податок на голубів, орлів, яструбів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: