Мальдіви збираються стягувати податок з туристів, які вилітають з островів

Мальдіви збираються стягувати податок з туристів, які вилітають з островів

pixabay.com

Зміни вступлять в дію від 1 січня 2022 року.

Від січня 2022 року уряд Мальдів стягуватиме податок на виліт з пасажирів, які вилітатимуть з місцевих аеропортів островів. Він буде включений у вартість квитка.

Відповідну поправку до Податкового кодексу ратифікував президент Ібрагім Мохамед Соліх, повідомляє Raajje.

"Податок на виїзд буде стягуватися з 1 січня 2022 роки замість аеропортового збору з усіх пасажирів, що вилітають з Мальдівських островів, за винятком дітей до двох років і осіб з дипломатичною недоторканністю", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після впровадження податку окремим авіакомпаніям буде доручено стягувати плату за обслуговування аеропорту, плату за розвиток аеропорту, а аеропорти, з яких відправляються рейси, будуть нести відповідальність за пересилання податкових грошей уряду.

Усі податки, що стягуватимуться з туристів, повинні бути оплачені в доларах США. Відповідно до поправки, як з місцевих жителів, так і з іноземців, які подорожують бізнес-класом, стягуватиметься плата в розмірі 60 доларів.

Крім цього, з тих, хто подорожує першим класом - 90 доларів США. Іноземці, які користуються економ-класом повинні будуть сплатити податки в розмірі 30 доларів, а мальдівці - 12. Для мандрівників, які виїжджають на приватних літаках, розмір податку становитиме 120 доларів.

Нагадаємо, Мальдівські острови можуть зникнути до кінця ХХІ століття через зміни клімату. Островам передбачили зникнення через підвищення рівня океану.

Наступна публікація