Маленьке місто в Італії змогло зупинити коронавірус. Як це вдалося

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Саме у містечку Во Еуганео 22 лютого зафіксували першу в Італії смерть від коронавірусу.

У невеликому містечку Во Еуганео на півночі Італії в експериментальний спосіб зупинили появу нових випадків інфікування коронавірусом COVID-19.

Про це 19 березня пише BBC.

Комуна неподалік Венеції стала епіцентром поширення нового коронавіруса і одразу ж там розпочали масове тестування на COVID-19. Всім 3 400 мешканцям міста, незалежно від наявності у них симптомів, зробили тести на коронавірус. Тих, у кого діагноз підтвердився, відправили на суворий карантин. Людей, з якими вони контактували, - теж.

Процедуру повторили через десять днів і врешті кількість хворих знизилося на 90%

За словами професора Андреа Кресанті з університету Imperial College London, аналізи виявили вірус у 3% населення міста. На кожну людину, яка мала коронавірус з симптомами, виявили 10 носіїв без симптомів. Всіх ізолювали.

Важливо, що повторне тестування виявило щонайменше шість заражених без симптомів, їх помістили в карантин.

"Якби їх не виявили, інфекція продовжила б поширюватися", - сказав Андреа Кресанті в інтерв'ю британській газеті Financial Times.

Хоча всіх жителів окремо взятої країни протестувати неможливо, дуже важливо тестувати людей без симптомів, які мали контакт з хворими, вважає науковець.

Цю практику планують поширити на весь регіон Венето, де будуть брати 11 тис. аналізів на день.

Зазначимо, що 18 березня кількість померлих від коронвірусу за добу в Італії сягнула рекордних 475 людей. За добу заразилися новим коронавірусом COVID-19 2648 людей, видужали 1084 людини.

Станом на середу в Італії є 28 710 пацієнтів з коронавірусом - на 2 648 випадки більше, ніж було у вівторок.  З них 14 363 пацієнтів госпіталізовані з симптомами, 2257 в реанімації.

Відео Спалах коронавірусу в Італії набирає обертів – 475 смертей за добу

820 мільярдів доларів на подолання наслідків коронавірусу вирішили виділити у Європейському центральному банку. За словами його очільниці Крістін Лагард - така сума виправдана надзвичайною ситуацією у світі. Багатомільярдний пакет допомоги для компенсації хворим підписав і американський президент Дональд Трамп. Наразі найкритичніша ситуація у світі тримається в Італії. 475 смертей - таке зафіксували там лише за одну добу, а загалом загиблих в країні майже 3 тисячі. Більше про коронавірус в Україні 

Спалах коронавірусу в Італії набирає обертів – 475 смертей за добу

Залиште свій коментар

Вибір редакції