Мало не сіли на мілину: у Польщі затримали російське судно із п'яним екіпажем (фото)

Мало не сіли на мілину: у Польщі затримали російське судно із п'яним екіпажем (фото)

Фото: PortalMorski.pl

У капітана була майже проміле алкоголю в крові, у двох офіцерів близько 1,5 проміле.

У польському Ґданську затримали російське судно, яке перевозило металеві конструкції і мало не сіло на мілину. Виявилося - капітан корабля та два офіцери були у стані алкогольного сп'яніння.

Про це повідомляють Polskie Radio і Polsat News.

За інформацією берегової охорони, судно йшло з Клайпеди до гданського Північного порту, але відхилилося від курсу та попрямувало у бік берега. Суховантаж, як зазначається, йшов зі швидкістю близько 11 вузлів та ігнорував радіозапити.

Коли до берега залишалося менше кілометра, судно різко змінило курс, дивом уникнувши виходу на мілину. Після цього на місце інциденту вирушив патрульний катер.

Фото: PortalMorski.pl

Російський суховантаж став на якір біля порту в Ґданську. На його борт піднялися представники морського прикордонного загону та інспектор морського управління у Гдині.

На місці з’ясувалося, що члени екіпажу були у стані алкогольного сп’яніння. Зокрема, у крові капітана корабля виявили два проміле алкоголю, а у двох офіцерів – по 1,5.

У результаті суховантаж було затримано. За фактом порушення розпочато розслідування.

Як уточнює PortalMorski.pl, йдеться про російський суховантаж "Руслана", який належить транспортній компанії "Трансфлот" (Санкт-Петербург).

Зараз російський суховантаж стоїть на рейді, а на його борту інспектор Морського управління у Ґдині у супроводі офіцерів Кашубського дивізіону Прикордонної служби займаються його оформленням.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація