Мало "травички": у канадських магазинах закінчилася марихуана через кілька днів після легалізації

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Країна не змогла задовольнити попит населення на канабіс.

У магазинах Канади закінчився канабіс через два дні після повної легалізації марихуани задля особистих потреб. 

Про це пише пише Громадське.

До крамниць, які продавали марихуану, вишикувалися настільки довгі черги, що поліції довелося патрулювати ці місця для вгамування натовпу.

За словами колишнього очільника поліції Торонто, а нині керівника державної програми з легалізації марихуани Білла Блера, країна не змогла задовольнити попит населення, а в магазини завезли недостатньо канабісу.

Фотогалерея У Канаді легалізували продаж, зберігання та вживання канабісу (10 фото)

Нагадаємо, що у  Канаді набув чинності закон, який легалізує продаж марихуани в особистих цілях. У ніч проти 17 жовтня, у магазинах вперше почали продавати марихуану, проте лише в особистих цілях. Дорослим можуть продавати не більше 30 грамів, а вдома можна вирощувати не більше 4 кущів конопель. Так Канада стала другою країною у світі, яка повністю легалізувала марихуану.

ВідеоГромадянам Канади дозволили купувати, продавати та вирощувати канабіс

Повнолітні громадяни можуть купувати, продавати та навіть вирощувати вдома марихуану. Закон дозволяє зберігати до 30 грамів сухих конопель. Але вкотре попереджають - за кордон вивозити наркотик не можна. Авіакомпанії запроваджують внутрішні правила для пілотів та членів екіпажу. Їм вживати марихуану не дозволяють, кажуть, передусім - безпека пасажирів. 

Громадянам Канади дозволили купувати, продавати та вирощувати канабіс

Раніше Конституційний суд Грузії скасував покарання за вживання марихуани без призначення лікаря. Таким чином було задоволено позов опозиційних політиків від партії "Гірчі" Зураба Джапарідзе і Вахтанга Мегрелішвілі.

За словами позивачів, вживанням марихуани шкода може бути нанесена тільки здоров'ю того, хто її вживає і він сам буде відповідальним за результат. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції