Манафорт міг передавати дані соцопитувань передвиборчого штабу Трампа Ахметову та Льовочкіну – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українських олігархів можуть залучити до справи Манафорта.

Політичний консультант президента США Дональда Трампа Пол Манафорт, можливо, передавав дані соціологічних опитувань передвиборчого штабу українським олігархам Рынату Ахметову та Сергію Льовочкіну.

Про це повідомляє CNN посилаючись на дані суду.

Зазначається, що саме Льовочкін та Ахметов були ймовірними отримувачами даних соцопитувань американців щодо майбутнього президента, які Манафорт передав своєму партнеру Костянтину Килимнику, який, за даними багатьох ЗМІ, був керівником офісу політконсультанта у Києві та зв’язним між оточенням Януковича і Партією регіонів та самим Манафортом. Крім цього, Килимнику закидають зв’язки з російською розвідкою.

Згідно із даними суду, команда спецпрокурора Мюллера розслідує зв’язки Льовочкіна та Ахметова із Манафортом, оскільки обидва олігархи були ключовими спонсорами лобістської роботи політконсультанта в Україні.

Міністерство юстиції США надіслало запит до команди Мюллера із проханням вивчити зв’язки проросійських українців із Манафортом на предмет того, чи можуть вони бути залучені до ймовірної змови Росії із передвиборчою кампанією Трампа.

Нагадаємо, у лютому 2017 року соратник Пола Манафорта Костянтин Килимник заявив, що він детально інформував Манафорта про події в Україні під час президентських перегонів у Сполучених Штатах. Також під час їхніх розмов йшлося про "мирний план" щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному з звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, і ще в одній змові, щоб перешкодити правосуддю. Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США у розслідуванні втручання Росії в американські вибори. 

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це робилося нібито через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

ВідеоМанафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Екс-піарник Януковича та колишній голова перевиборчого штабу Трампа Пол Манафорт збрехав слідству і тепер може потрапити за ґрати надовго. Про те, що політтехнолог надав американським слідчим неправдиву інформацію, повідомив спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016. 

Манафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції