Манафорт пішов на угоду зі слідством щодо втручання Росії у вибори

Манафорт пішов на угоду зі слідством щодо втручання Росії у вибори

Фото: Reuters

Він визнав себе винним за двома обвинуваченнями.

Колишній піарник Віктора Януковича та екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт погодився співпрацювати з департаментом юстиції США в розслідуванні втручання Росії в американські вибори.

Про це у п'ятницю, 14 вересня, повідомляє Reuters з посиланням на заяву американських прокурорів у суді Вашингтона.

Зазначається, що на це він погодився в рамках угоди про визнання вини і пом’якшення покарання.

Як повідомлялося, екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному зі звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, та ще в одному щодо змови, щоб завадити правосуддю.

Манафорту у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення. Суд присяжних визнав його винним у восьми з 18 звинувачень.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

Манафорт погодився визнати себе винним у змові проти США

Манафорт погодився визнати себе винним у змові проти США

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація