Манафорт погодився визнати свою провину в розслідуванні спецпрокурора Мюллера

Манафорт погодився визнати свою провину в розслідуванні спецпрокурора Мюллера

Фото: Reuters

Він визнав себе винним у змові проти США та змові, щоб завадити правосуддю.

Колишній піарник Віктора Януковича та екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на матеріали суду.

Об 11 ранку за місцевим часом 14 вересня Манафорт має прибути до суду на слухання своєї другої справи у розслідування Мюллера.

Він визнав себе винним в одному зі звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, та ще в одному щодо змови, щоб завадити правосуддю.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівника виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 18 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення. Суд присяжних визнав його винним у восьми з 18 звинувачень.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

Фото: ТСН.ua

 

Пол Манафорт може визнати свою вину - ABC News

Пол Манафорт може визнати свою вину - ABC News

Повʼязані теми:

Наступна публікація