Манафорт вимагає у суду не долучати до справи три унікальні фото з Януковичем

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Загалом його адвокати хочуть прибрати зі справи 474 елементи доказової бази.

Колишній піарник екс-президента Віктора Януковича та екс-голова передвиборного штабу Дональда Трампа Пол Манафорт вимагає у суду не долучати до справи 474 сторінки, які є елементами доказової бази у розслідуванні.

Про це пише Голос Америки.

Серед експонатів, проти доручення яких виступає Манафорт та його адвокати, є три фотографії з Януковичем. Вони були зроблені на фотосесії під час створення реклами. На світлинах може бути зображений помічник Манафорта Костянтин Килимник, вважає журналіст Крістофер Міллер.

Адвокати екс-керівника передвиборчого штабу Трампа запевняють суд у тому, що елементи доказової бази, проти яких вони виступають (у тому числі вищезгадані три фотографії) є "невідповідними, упередженими та такими, які невиправдано забирають час, доказами".

Сторона обвинувачення зі свого боку зазначила, що усі ці експонати допоможуть присяжним зрозуміти характер роботи Манафорта в Україні.

Нагадаємо, Полу Манафорту, колишньому піарникові Віктора Януковича та екс-керівнику виборчого штабу Трампа, у США пред'явлені 12 звинувачень. Головні - змова проти Сполучених Штатів, відмивання грошей, ухилення від сплати податків та брехливі свідчення. Манафорту може загрожувати до 80 років ув'язнення.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язки з Манафортом.

Пізніше спецпрокурор Мюллер висунув ще одні звинувачення проти Манафорта і його помічника - українця Костянтина Килимника. За даними слідства, вони зв'язувалися зі свідками по справі за допомогою телефонів і месенджерів, і просили збрехати про їхню спільну роботу в Україні.

Екс-голова штабу Трампа та піарник Януковича Пол Манафорт постане перед судом за півроку

Екс-голова штабу Трампа та піарник Януковича Пол Манафорт постане перед судом за півроку

 

Наступна публікація