Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Манафорту "світить" понад 300 років за ґратами

Манафорт отримає тюремний термін в 305 років, якщо його визнають винним за всіма звинуваченнями.

Колишньому очільнику передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Полу Манафорту загрожує 305 років в'язниці, а може навіть й більше.

Про це повідомив федеральний суддя, - інформує CNN.

"Враховуючи характер звинувачень проти підсудного і очевидну вагу доказів проти нього, Манафорт може провести залишок свого життя у в'язниці", - сказав федеральний суддя окружного суду Вірджинії Т. З. Елліс.

Суддя остерігається, що у Манафорта є фінансові ресурси і міжнародні зв'язки, щоб уникнути суду і залишитися на свободі.

ВідеоПротестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Жбурлянням російського прапора та лайливими словами протестувальники зустріли колишнього радника Віктора Януковича та екс-главу передвиборного штабу Дональда Трампа. У Вірджинії він давав показання по справі відмивання грошей, лобістській діяльності та ухилянні від сплати податків.

Протестувальники лайкою зустріли Пола Манафорта при виході з суду

Манафорт отримає тюремний термін в 305 років, якщо його визнають винним за всіма звинуваченнями на суді у Вірджинії 10 липня. Суд у Вашингтоні відбудеться 17 вересня.

Нагадаємо, що нова порція звинувачень проти Манафорта складається з 32 пунктів.

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це начебто робилося через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язку з Манафортом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції