Маоїсти на Філіппінах влаштували різанину на тартаку, загинули 23 людини

Угруповання ННА увірвалася на територію компанії, розташованої в місті Лануза, убивши двох охоронців компанії і офіцера поліції.

Бойовики маоїстської організації "Нова народна армія" (ННА) вчинили напад на компанію із заготівлі лісу, розташовану на південному філіппінському острові Мінданао, загинули, щонайменше, 23 людини, 11 з яких бойовики, повідомили представники місцевого військового командування.

За словами майора Мішеля Анайрона (Michele Anayron), угруповання ННА увірвалася на територію компанії, розташованої в місті Лануза (Lanuza), убивши двох охоронців компанії і офіцера поліції. Потім, коли бойовики почали підпалювати будови на території компанії, їх угрупування було розбито при збройному зіткненні з армійським підрозділом.

"Наші втрати склали вісім солдатів убитими, ми контратакували і ліквідували 11 бойовиків", - сказав Анайрон.

Підрозділ поліцейського спецназу проводить операцію з переслідування бойовиків.

В даний час понад сто "партизанських фронтів" ННА діють у 69 з 80 філіппінських провінцій. Вони мають на озброєнні більше семи тисяч одиниць вогнепальної зброї. Багато експертів вважають, що чисельність "армії" наближається до 12 тисяч людей. Розв'язана філіппінськими маоїстами війна вже призвела до загибелі більш ніж 40 тисяч осіб.

Читайте також:

На Філіппінах повстанці допомогли визволити викраденого священика

16 людей загинули під час пожежі в житловому будинку на Філіппінах

У катастрофі літака на Філіппінах загинули 4 людини

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: