Соцмережі обурені черговою витівкою одного з центральних російських каналів.

Російський режисер Тигран Кеосаян припустився низки принизливих висловлювань щодо президента Франції Еммануеля Макрона в передачі "Международная пилорама" на телеканалі НТВ.

"Жарти" стосувалися переважно імені та чуток про нетрадиційну сексуальну орієнтацію Макрона.

Спочатку Кеосаян каже: "Я не знаю как другие безответственные журналисты, но лично мы над Макроном никогда не шутили. Говорили всегда только правду". Після цього він заявляє: "Ходят упорные слухи, что Макрон – гей. Конечно нет. Это – не слухи".

Одним з головних приводів для "уколів" російских медійників стало ім'я президента, яке в них викликало асоціацію з французьким еротичним фільмом 1974 року, на що натякала й закадрова музика.

Кеосаян не забув згадати й про візит до Парижа президента Росії Володимира Путіна: "Эммануэль Макрон хочет, чтобы его уважал Путин. Ну что тут посоветуешь? Смени имя!". З пострадянських лідерів у передачі прозвучало також ім'я президента Таджикистану: "Я бы на месте Макрона первый свой визит нанес Эмомали Рахмону. Просто так, для созвучия".

Пост містить нецензурну лексику.

Користувачі соціальних мереж обурені такою неповагою до іноземного президента з боку російських медійників.

Нагадаємо, що раніше відома різноманітними конфузами речниця МЗС РФ Марія Захарова розповіла, у чому криється "генетичний код" росіян.

Залиште свій коментар