Марка Фейгіна, який захищає в суді українця Сущенка, в Росії позбавили статусу адвоката

Дата публікації
Перегляди
3309
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Марка Фейгіна, який захищає в суді українця Сущенка, в Росії позбавили статусу адвоката

Фото: УНІАН

Підставою для такого рішення стали висловлювання Фейгіна на адресу блогера Шарія.

Марка Фейгіна позбавили статусу адвоката в Росії - відповідне рішення прийняла Адвокатська палата Москви.

Про це Фейгін сам повідомив у своєму мікроблогу в Twitter.

"Отже, мене позбавили статусу адвоката", - написав він. "Адвокатського статусу мене позбавили за три твіти. Чого чекати від російської адвокатури, яка прогнулася у поклоні перед Кремлем! Ганьба".

"Російській адвокатурі ніколи не змити цієї ганьби. Нехай живуть цим!", - додав Фейгін.

У коментарі агентству "Інтерфакс" він сказав, що оскаржить у суді рішення Адвокатської палати Москви. Втім, він не сподівається на справедливе рішення російського суду.

Підставою для розгляду питання про позбавлення Фейгіна статусу адвоката стали його нецензурні висловлювання на адресу блогера Анатолія Шарія та його адвоката Сталіни Гуревич. Остання написала заяву про неетичну поведінку Фейгіна, також відповідне подання підготувало Міністерство юстиції РФ, передає Дождь.

Марк Фейгін відомий тим, що захищає в Росії українських політв'язнів. Він був адвокатом Надії Савченко, коли її звинувачували у вбивстві двох російських журналістів. Зараз він є захисником українського журналіста Романа Сущенка, якого в Росії звинувачують у шпигунстві.

Раніше повідомлялося, що відомий російський адвокат, захисник українських політв'язнів у РФ Марк Фейгін отримав адвокатський статус в Україні. На відповідному документі вказано, що його було видано ще 17 травня 2017 року.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3309
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація