Марш на підтримку Голунова у Москві: поліція затримала близько 100 осіб, серед яких журналісти та Навальний

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Мерія російської столиці не дала дозвіл на акцію.

У Москві поліція вже затримала близько 100 осіб на марші на підтримку журналіста видання Meduza Івана Голунова.

Про це пише Meduza.

Зазначається, що серед них є кілька кореспондентів самого видання, а також журналісти "Коммерсанта" та "МБХ-Медіа". Окрім цього, серед затриманих опинився і режисер Леонід Марантіді.

Також на марші затримали і російського опозиціонера Олексія Навального. Учасники акції протесту зазначають, що поліція переважно затримує активістів у футболках з написом "Я/Ми Іван Голунов".

Нагадаємо, журналіст видання Meduza Іван Голунов був затриманий 6 червня в центрі Москви. Поліція стверджує, що у нього, а також в його квартирі були виявлені наркотики, які нібито призначалися для збуту. Сам Голунов провину заперечує і стверджує, що наркотики йому підкинули. Звинувачення в незаконному виробництві, збуті або пересиланні наркотичних засобів журналісту висунули 8 червня. У той же день Нікулінський районний суд Москви ухвалив рішення про його домашній арешт на два місяці.

Через кілька днів, 11 червня, на тлі суспільного обурення та відсутності доказів справу проти Голунова було закрито. За словами очільника МВС Росії, рішення про звільнення пов'язане з недоведеністю його вини. Водночас Колокольцев заявив, що поліцейські, які займалися справою Голунова, відсторонені від виконання службових обов'язків на період внутрішньої перевірки, а також він клопотатиме перед президентом Росії Володимиром Путіним про звільнення з посади начальника УВС у ЗАО Москви генерала Андрія Пучкова і начальника управління з контролю за обігом наркотиків ГУ МВС Москви генерала Юрія Дев‘яткіна.

ВідеоКримінальну справу проти російського журналіста-розслідувача Голунова закрили

Поліцейських, які затримували чоловіка, відсторонили від роботи. Наймовірніше, кореспондента хотіли покарати за його гучні журналістські розслідування на чиєсь замовлення, а відтак звинуватили у збуті наркотиків. Але за нього вступилися десятки відомих росіян. Дивіться подробиці в сюжеті.  

Кримінальну справу проти російського журналіста-розслідувача Голунова закрили

Залиште свій коментар

Вибір редакції