"Марш незгодних" проведуть на околицях Москви?

Уряд Москви не допустить несанкціонованого проведення "Другой России" так званого "Маршу незгодних".

Уряд Москви не допустить несанкціонованого проведення "Другой России" так званого "Маршу незгодних" на вулиці Тверській, заявив в понеділок РІА Новини представник прес-служби мера і уряду столиці Михайло Соломінцев. 

Столична влада дала дозвіл "Другой России" тільки на мітинг 11 червня. Проте організатори акції говорять, що влаштують хід по вулиці Тверській. "Як показав досвід попередніх спроб проведення подібних заходів в Москві і Воронежі, влада, йдучи назустріч побажанням мітингуючих і, надаючи їм майданчики в центрі міста, стикаються з провокаціями і неадекватною поведінкою, а ці заходи викликають велику кількість скарг від городян і автомобілістів", - сказав Соломінцев. 

За його словами, спроба організаторів "Маршу незгодних" провести його, не дивлячись на заборону міських властей, буде порушенням федерального і міського законодавства зі всіма вихідними звідси наслідками. 

Соломінцев повідомив також, що міська адміністрація має намір „переглянути своє ставлення до схожих заяв”. „Враховуючи малу кількість і агресивну поведінку даних осіб, ми, згідно закону, будемо пропонувати більш віддалені місця для схожих акцій,” – зазначив він.

Нагадаємо, що організатори „Марша незгодних”, який пройшов 30 травня у Воронежі, заявили, що акція була зірвана місцевими властями. Спочатку мітинг перенесли з центру міста на околицю, а закінчилася акція раніше через те, що ОМОН витіснив мітингуючих з площі. 

Від місця збору учасників рушило близько 150 чоловік, проте через постійні затримання до місця призначення вдалося дійти всього 50 учасникам. Серед затриманих - лідер Авангарду Червоної Молоді Сергій Удальцов і один з організаторів "Маршу" Олександр Болдирєв. Лідер Об'єднаного громадянського фронту Гарі Каспаров заявив, що влада Воронежа фактично зірвала "Марш незгодних".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: