"Марш незгодних" у Петербурзі

За різними даними, від 400 до 1000 чоловік зібралися на "Марш незгодних" під час 11-го Петербурзького економічного форуму.


У Санкт-Петербурзі відбувається ”Марш незгодних”, учасники якого паралізували автомобільний рух у центрі міста, і без того ускладнений через проведення 11-го Петербурзького економічного форуму. 

Як передає радіостанція ”Эхо Москвы”, ходу санкціонувала влада міста. 

В акції беруть участь лідери ”Іншої Росії” Гаррі Каспаров і Едуард Лімонов, а також колишній радник президента з економічних питань Андрій Ілларіонов. Маршрут проходження опозиціонерів контролюють співробітники ОМОНа, в місті вжито посилених заходів безпеки. 

За попередніми даними, в акції беруть участь близько 400 осіб. ”Незгодні” намагаються розділитися на дві колони, щоби пройти погоджений з владою маршрут тротуарами. 

Натомість ”Газета.Ru” повідомляє: хода зібрала близько тисячі осіб, незважаючи на те, що влада дозволила участь не більше ніж 500 опозиціонерів. 

На ”марші” акредитовано 170 представників ЗМІ. ГУВС Санкт-Петербурга заявило, що коли ”незгодні” поводитимуться в рамках закону, жодні санкції до них не застосовуватимуться.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: