Марш репресованих у Білорусі закінчився жорсткими затриманнями та побиттями

Затримували не тільки чоловіків, а й жінок.

Напередодні у Білорусі на підтримку зниклої Марії Колесникової та решти опозиціонерів відбувся марш репресованих, який закінчився затриманнями.

Про це розповіли у ТСН.Ранок. 

Акція розпочалася неподалік мінського ринку близько шостої вечора і закінчилася жорсткими затриманнями. До відділків забрали понад пів сотню осіб. Слід зауважити, що вперше за три тижні масово били та забирали й жінок, зокрема і літнього віку.

У натовпі вже за відпрацьованим сценарієм діяли  люди в одностроях та камуфляжі з балаклавами і без розпізнавальних знаків. Білоруські ЗМІ повідомляють, що людей переслідували навіть у дворах.  

Відео Масові затримання: у Білорусі відбувся марш репресованих на підтримку опозиціонерів

У Білорусі на підтримку Колесникової та решти опозиціонерів відбувся марш репресованих. Акція розпочалася неподалік Мінського ринку близько 6 вечора і закінчилася жорсткими затриманнями. До відділків забрали більше півсотні осіб. При чому уперше за 3 тижні масово били та забирали й жінок, у тому числі літнього віку. У натовпі вже за відпрацьованим сценарієм діяли люди в одностроях та камуфляжі з балаклавами і без розпізнавальних знаків. Білоруські ЗМІ повідомляють - людей переслідували навіть у дворах.       

Масові затримання: у Білорусі відбувся марш репресованих на підтримку опозиціонерів

Нагадаємо, 7 вересня зранку стало відомо про викрадення в Мінську опозиціонерки Марії Колесникової. Де вона перебуває - невідомо. Водночас на зв'язок перестали виходити двоє інших опозиціонерів - Антон Роднєнков та Іван Кравцов.

8 вересня у Держприкордонкомітеті Білорусі заявили, що всі троє пройшли прикордонний контроль і виїхали до України. Згодом там заявили, що Колесникова все ж не виїхала до України, а затримана. У Києві Роднєнков і Кравцов заявили, що політичного притулку не будуть просити. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів