Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Марші, страйки та одиночні пікети: жінки у світі по-різному відзначили 8 березня

Хтось боровся за більшу зарплату, а хтось – проти сексуального рабства.

Жінки в усьому світі провели 8 березня марші за рівні з чоловіками права, а іспанські активістки навіть оголосили 24-годинний страйк. У Мадриді через це частково паралізовано роботу метро та залізниці, не працюють викладачки та журналістки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Усі вони вимагають рівних із чоловіками можливостей та рівної оплати праці. Протестувальниці кажуть, що нині зарплатня іспанського чоловіка майже на чверть більша за зарплату жінки.

Схожий страйк влаштували й італійки, а от у Південній Кореї провели акцію проти сексуального насильства. Зупинити насилля проти жінок вимагали і сотні учасників індійського маршу. У Росії ж улаштували серію одиночних пікетів під Думою, депутата якої одразу кілька журналісток звинуватили в домаганнях.

ВідеоТисячі жінок вийшли на марші в усьому світі за рівні з чоловіками права

Іспанські активістки оголосили 24-годинний страйк. Вони вимагають рівних із чоловіками можливостей та рівної оплати праці. Нині зарплатня іспанського чоловіка майже на чверть більша за зарплату жінки, кажуть протестувальниці. Схожий страйк влаштували й італійки, а от у Південній Кореї провели акцію проти сексуального насильства.

Тисячі жінок вийшли на марші в усьому світі за рівні з чоловіками права

Залиште свій коментар

Вибір редакції