Маштабні антиурядові протести на Кубі: влада відключила майже всі соцмережі

Маштабні антиурядові протести на Кубі: влада відключила майже всі соцмережі

Associated Press

Доступ частково обмежений до Facebook, Instagram, WhatsApp та Telegram.

На Кубі частково відключила майже всі соціальні мережі після початку антиурядових протестів.

Про це повідомляє Engadget.

За даними організації, яка стежить за достпуом до Інтернету, NetBlocks, від 12 липня доступ частково обмежений до Facebook, Instagram, WhatsApp та Telegram. До слова, Facebook Inc заявила Reuters, що стурбована обмеженням своїх послуг на Кубі.

Своєю чергою, міністр закордонних справ Бруно Родрігес назвав ситуацію в країні "складною". За його словами, перебої в роботі електроенергії могли вплинути на телекомунікації. Зокрема, і на роботу Інтернету. 

Слід зауважити, що мобільний Інтернет з'явився на Кубі кілька років тому. Молодь активно використосує соцмережі, зокрема, і для того, щоб висловити своє невдоволення урядом. Доступ до Інтернету вплинув на те, що в країні з'явилася велика кількість незалежних ЗМІ, які висвітлюють теми, які замовчують офіційні медіа. 

Як повідомлялося, на Кубі тисячі людей вийшли на демонстрації через дії влади під час пандемії. Антиурядові протести називають чи не найбільшими, що відбувалися у країні. Учасники акцій висловлювали обурення зростанням цін під час пандемії та недостатнім рівнем вакцинації. Люди звинувачували владу у некомпетентності. У деяких містах відбулися сутички між демонстрантами і поліцією. Повідомляють про поранених. Утім, точної кількості не називають.

Новини світу: найбільші протести за останні 60 років спалахнули на Кубі – що там коїться

Новини світу: найбільші протести за останні 60 років спалахнули на Кубі – що там коїться
Наступна публікація