Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маск розповів, як виглядатиме міні-субмарина для порятунку застряглих у тайській печері дітей

За словами винахідника, вона буде дуже легкою, крихітною, але неймовірно міцною.

Американський винахідник Ілон Маск, який відправив інженерів своїх компаній SpaceX та The Boring Company для порятунку застряглих у печері в Таїланді дітей, розповів як саме виглядатиме міні-субмарина для звільнення дитячої футбольної команди.

Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

"Отримав більше гарних новин з Таїланду. Найперший варіант - це крихітний підводний човен, що використовує рідку кисневу трубку ракети Falcon як корпус. Досить легкий, щоб його тягнули двоє водолазів, досить маленький, щоб пройти через вузькі місця. Надзвичайно міцний", - заявив Маск.

Він також зазначив, що вражений героїзмом та стійкістю як дітей, так і рятувальників.

Нагадаємо, військові відкачали 40% води з печер, де застрягли тайські діти, однак якщо буде злива, рівень води знову підніметься. У печеру гравці дитячої футбольної команди з тренером пішли ще два тижні тому. А зворотний шлях відрізала раптова злива. Нові дощі можуть накрити регіон будь-якої миті, і тоді рятувальна операція ризикує затягнутися на місяці.

Фотогалерея Просять курки та менше домашніх завдань: діти з підводної печери написали листи рідним (20 фото)

По всьому світу нині мізкують, як швидше витягти дітей. Одним з варіантів розглядали визволення дітей за допомогою пірнання з аквалангом, однак виявилось, що це занадто небезпечно і діти пірнати не готові. Крім того бурять породу, у якій утворилась печера.

ВідеоІлон Маск запропонував свою допомогу у порятунку підлітків з печери Таїланді

У тайській печері вже два тижні з пастки намагаються дістати 12 дітей та їхнього тренера. Під час операції помер 37-річний рятувальник – йому забракло повітря. В тунелях падає рівень кисню через те, що там постійно перебувають не лише хлопці, а й рятувальники. По всьому світу нині мізкують, як швидше витягти дітей. Свою допомогу вже запропонував засновник "Спейс Ікс" Ілон Маск – його інженери вже завтра прилетять у Таїланд.

Ілон Маск запропонував свою допомогу у порятунку підлітків з печери Таїланді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції