Маск відмовився приймати інвестиції від Саудівської Аравії через вбивство Хашоггі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відомий бізнесмен відмовився співпрацювати з урядом країни.

Відомий бізнесмен та засновник компанії Tesla Ілон Маск відмовився приймати інвестиції від уряду Саудівської Аравії через резонансне вбивство журналіста Джамаля Хашоггі.

Про це повідомляє Bloomberg.

За інформацією видання, Маск заявив, що загибель журналіста та  відомого критика саудівського уряду є "дійсно жахливою". Тому бізнесмен відмовився брати гроші в Саудівської Аравії, яка була зацікавлена в інвестуванні коштів у Tesla.

Раніше зацікавленість Саудівської Аравії у фінансуванні компанії спонукала Ілона Маска заявити про наміри викупити всі акції компанії та зробити її своєю приватною. Проте ідея зазнала краху через проблеми з фінансуванням, а після відмови Маска приймати гроші від саудитів – стала зовсім нереальною.

ВідеоІлона Маска на три роки відсторонили від посади у Раді директорів Tesla

Гендиректора компанії Tesla Ілона Маска відсторонили від посади на три роки, упродовж цього періоду він не зможе бути головою ради директорів у заснований ним же компанії. До того ж, Маску доведеться сплатити штраф у 20 мільйонів доларів. І все - через його мікроблог.

Ілона Маска на три роки відсторонили від посади у Раді директорів Tesla

Нагадаємо, 59-річного Хашоггі вбили ще 2 жовтня в генконсульстві Саудівської Аравії в Стамбулі, коли той пішов туди з нареченою, щоб забрати необхідні для майбутнього весілля документи. Його наречену до закладу не впустили і через п'ять годин очікування їй повідомили, що Хашоггі вже пішов з консульства.

У журналіста були давні зв'язки з королівською родиною Саудівської Аравії, але він критично писав про нинішній уряд і наслідного принца Мухаммеда бін Салмана.

Залиште свій коментар

Вибір редакції