"Маски з ляльок зірвані": Лукашенко заявив про зрив масштабного плану з дестабілізації Білорусі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Білоруський президент запевнив, що зберігатиме суверенітет і незалежність країни, "чого б це не коштувало".

У Білорусі зірвали масштабний план із дестабілізації країни за участю закордонних "ляльководів".

Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко, повідомляє держагентство "БелТА".

"Нам все-таки вдалося зробити деякі кроки на випередження і зірвати масштабний план дестабілізації Білорусі (це не жарт і не залякування) і привести країну до якогось майдану. Така була мета. Маски зірвані з певних не тільки ляльок, які у нас тут були, але і ляльководів, які сидять за межами Білорусі", - сказав він.

За словами Лукашенка, нині фокус всіх політичних інтересів сконцентрований на Білорусі.

"Як із Заходу, так і зі Сходу. Спостерігаючи за ситуацією протягом останньої доби, я бачу, що активізувалися певні сили, які починають інтенсивнішати, розгойдуючи ситуацію в країні. Ми це спостерігали, і давно", - зазначив президент Білорусі.

Водночас Лукашенко запевнив, що "нікому не дозволить зламати країну".

"Я хочу, щоб ви розуміли, що я в жодному разі, і за своїми функціональними обов'язками як президент за Конституцією, і просто як людина, яка все своє життя поклала на створення цієї незалежної суверенної держави, нікому не дозволю зламати цю країну. Я хочу, щоб мене розуміли ви і інші. Для мене немає більшої цінності, ніж Білорусь - суверенна і незалежна. І на збереження цієї країни я піду, чого б мені це не коштувало", - додав білоруський президент.

Нагадаємо, напередодні в Білорусі затримали головного конкурента Лукашенка на президентських виборах. Віктор Бабарико - колишній голова Белгазпромбанку. Затримали Бабарика, коли він повіз до Центрвиборчкому частину зібраних підписів для участі у президентських виборах. Відтоді він перестав виходити на зв’язок, адвокатів до нього не пустили, а вдома провели обшук. 

9 серпня у Білорусі мають відбутися президентські вибори. Чинний глава держави Олександр Лукашенко подав до Центральної виборчої комісії своєї країни документи на реєстрацію своєї ініціативної групи з висунення на вибори 2020 року. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції