Масова демонстрація в Лондоні переросла в зіткнення з поліцією

Під час акцій протесту у Лондоні демонстранти почали закидувати поліцію фарбою, увірвалися до відділення одного банку та атакували McDonald's.

Масова демонстрація в Лондоні переросла в зіткнення протестуючих з поліцією.

Деякі демонстранти закидають поліцейських фарбою. Частина протестуючих, одягнені в чорні маски, увірвались до відділення банку HSBC у центрі Лондона. Також було атаковано будівлю McDonald's на шляху проходження демонстрації.

Нагадаємо, у суботу, 26 березня, в Лондоні проходить демонстрація проти економічної політики уряду. На акцію протесту вийшли кілька тисяч людей. Відомо, що безпека в ході акції забезпечують 4500 поліцейських.

Раніше представники профспілок оголосили, що очікують виходу на вулиці приблизно 100 тис. осіб. Глава британського Конгресу профспілок Брендан Барбер сказав журналістам, що акція стане найбільшою за останні десятиліття.

Основним приводом для протесту стали непопулярні заходи економічної політики, спрямовані на зменшення бюджетних витрат. Крім того, уряд Девіда Кемерона оголосив і про масштабні звільнення в держсекторі.

Скорочення бюджетного фінансування склало більше 163 млрд фунтів стерлінгів у розрахунку на п'ять років (близько 231 млрд доларів). Воно торкнулося працівників охорони здоров'я та освіти, студентів і пенсіонерів. Найбільш активними учасниками колишніх акцій протесту виявлялися студенти, незадоволені планами підвищити плату за навчання. Демонстрації студентів неодноразово переростали в безлади.

Читайте також:

Тисячі англійців протестують проти економічної політики уряду

Арабські революції перекинулися на Йорданію

Польські медсестри влаштували голодування прямо у парламенті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: