Масовими заворушеннями закінчився загальний страйк в Чилі

Після другого дня загального страйку в Чилі затримали 348 осіб.

Масовими заворушеннями завершився дводенний загальний страйк в Чилі, поранено двох поліцейських, 348 людей затримані.

Тисячі людей вийшли на вулиці на заклик Об'єднаного профцентру працівників Чилі з вимогами нової конституції, нового трудового кодексу, реформи податкової системи, націоналізації приватних пенсійних фондів, поліпшення фінансування системи охорони здоров'я та освіти. До протестів приєдналися також і школярі, та студенти, які ось вже три місяці бойкотують вимагаючи гарантій якісної та безкоштовної освіти.

Мініфести відбулися досить спокійно, та пізніше групи молодих людей із закритими обличчями почали зводити барикади біля університету Сантьяго, а потім в декількох кварталах від президентського палацу "Ла Монеда" невідомі підпалили вхід у будівлю церкви. Поліцейським довелося гасити вогонь з водометів. Молодчики трощили світлофори, громили вітрини магазинів і вікна банків, кидали в правоохоронців пляшками із запальною сумішшю, підпалювали машини.

Нинішній страйк став першою дводенною акцією після повернення Чилі на шлях демократії в 1990 році. Однак, за офіційною інформацією, профспілкам не вдалося паралізувати країну і до страйку приєдналися не більше 14 відсотків державних службовців. 

Нагадаємо, що в даний час країну охопила хвиля протестів незважаючи на те, що економічне зростання становить шість відсотків , рівень безробіття падає, а стабілізаційний фонд має коштів у розмірі 24 млрд доларів на "чорний день".

Читайте також:

У ході масових заворушень в Чилі поранення отримали більше 40 осіб

У Чилі відбулися сутички між поліцією і демонстрантами

Тисячі туристів застрягли у Чилі через страйки

ВідеоМасовими заворушеннями закінчився загальний страйк в Чилі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: