Масштаби пожежі з космосу та знищені полум’ям пейзажі: як шириться вогняне лихо Австралії у фото до та після

Відомий своєю незайманою природою острів Кенгуру на треть випалений стихією.

Від вересня в Австралії вирують масштабні лісові пожежі. Вони вбили вже понад два десятки людей та понад мільярд тварин. Оприлюднені світлини демонструють, наскільки страшною є ситуація.

NASA оприлюднило фото, на якому видно австралійський штат Вікторія. На зображенні, зробленому влітку, землі щільно вкриті зеленню. На світлині, датованій початком року, все затягнуто димом від лісових пожеж.

Австралія до після_2 Австралія до після_2

Супутник NASA також зафіксував наслідки пожежі на острові Кенгуру. Третина його території, яка є притулком для унікальних видів, випалена нещадною стихією.

Австралія до після_1 Австралія до після_1

Раніше острів славився своєю цнотливою природою, на ньому розташовані численні заповідники, в яких мешкали, приміром, морські леви, коали, качкодзьоби та рідкісні птахи. Також він є єдиним домом для миші даннарт, якій загрожує вимирання, та глянцевого чорного какаду – його ледь врятували від зникнення за останні два десятиріччя.

Моторошними світлинами діляться і юзери. У соцмережах публікують відомі або рідні для себе місця до та після вогняної атаки.

Історичний  міст через річку Генуя у Вікторії був побудований між 1926 і 1928 роками. Напередодні Нового року його охопило полум'я.

Австралія до та після_5 Австралія до та після_5

"Такий вид відкривається сьогодні порівняно з роком назад у Мерімбулі, куди ми їздимо до родичів чоловіка. Ми можемо чути пожежні вертольоти, але нічого не бачимо", - написала користувачка твіттера Фіона Перселл.

Австралія до та після_4 Австралія до та після_4

Користувач Raddit розмістив фото пляжу у штаті Новий Південний Вельс. Чорне сміття – залишки згорілих дерев та попіл, які вимило на берег.

Австралія до після_3 Австралія до після_3

Залиште свій коментар