Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Головного удару завдано по угрупованнях бойовиків на Сінайському півострові.

Уряд Єгипту в п'ятницю, 9 лютого, розпочав масштабну антитерористичну операцію проти угруповань бойовиків, до якої залучив армію та поліцію.

Активні дії розгорнули на Сінайському півострові, в дельті Нілу, а також у північних та пустельних західних регіонах на кордоні з Лівією. Про початок операції з метою нейтралізації збройних формувань бойовиків та кримінальних елементів повідомили в міністерстві оборони країни.

ВідеоУряд Єгипту наважився скинути бомби на власну територію, аби знищити бойовиків

Одним із поставлених завдань є "посилення контролю" в прикордонних регіонах. Крім сухопутних військ, в операції беруть також участь військово-повітряні сили та військово-морський флот країни. Єгипетські військові повідомили, зокрема, про бомбардування схованок та складів бойовиків у північній та центральній частині Сінайського півострова.

Завдання флоту - відрізати бойовикам шляхи постачання озброєнь і оснащення, наголосили в оборонному відомстві. Там стверджують, що лише в місті Бір-аль-Абд на півночі Сінайського півострова були вбиті не менше 20 членів збройних угруповань, повідомляє агентство AP.

Нинішня військова операція проти загонів бойовиків відбувається за місяць до проведення президентських виборів, на яких чинний президент країни Абдель-Фатах аль-Сісі балотуватиметься на другий термін.

Нагадаємо, торік у Єгипті від терактів загинули сотні людей. Найкривавіший напад було скоєно в листопаді. Тоді жертвами атаки терористів на мечеть на Сінайському півострові стали 311 осіб.

ВідеоНапад на мечеть на півночі Єгипту став найбільшим терактом в історії країни

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції