Люди, яких евакуювали із будівлі, були розміщені в сусідньому парку, а добровольці намагалися їм допомагати. 

У столиці Гаваїв Гонолулу в 36-поверховому житловому будинку Марко Поло на бульварі Капіолани почалася пожежа, у якій загинули три людини.

Про це повідомляє Reuters.

За останньою інформацією, ще п'ятеро людей були госпіталізовані. Повідомлення про пожежу на 26 поверсі багатоповерхівки надійшло в екстренні служби о 14:15 за місцевим часом. Під контроль пожежу вдалося взяти приблизно о 6:30 вечора.

 "У нас дуже трагічна ситуація з трьома підтвердженими смертельними випадками. Доброю новиною є те, що вогонь зараз знаходиться під контролем", - заявив мер міста.

Зазначається, що наразі причина пожежі невідома. Повідомляється, що протягом кількох годин із будівлі йшов товстий чорний дим. Із вогнем боролися понад 100 пожежників.

Люди, яких евакуювали із будівлі, були розміщені в сусідньому парку, а добровольці намагалися їм допомагати. 

Нагадаємо, що 14 червня 27-поверховий лондонський будинок охопила страшна пожежа. Із нею боролися 200 пожежників та 40 пожежних машин. Усі поверхи, від другого і аж до верхньої частини башти, охопило полум'я. Наразі 79 людей вважаються загиблими або зниклими безвісти. Трагедія викликала великий резонанс у британському суспільстві: її жертв підтримали і надали свою допомогу відомі співаки, актори, політики та представники королівської родини. Уряд Британії вже планує виплатити потерпілим 5 мільйонів фунтів.

ВідеоХолодильник став причиною лондонської пожежі, у якій загинуло 79 людей

Залиште свій коментар