Тисячі учасників, 800 затриманих, оштрафована соратниця Навального: як відбулися масштабні мітинги в Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними правозахисників, всього в суботу на вулиці російської столиці вийшло від 10 до 12 тияч людей.

У суботу, 3 серпня, в Москві знову відбулися мітинги. Вони відбуваються вже не перші вихідні через недопуск незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи.

За даними правозахисників, всього в суботу на вулиці російської столиці вийшло від 10 до 12 тисяч людей. Протягом протестів правоохоронці затримали понад 800 осіб.

Багатьох затриманих допитували у справі про "масові заворушення" 27 липня, у них намагалися забрати мобільні телефони.

Серед них і соратницю опозиціонера Олексія Навального Любов Соболь. Її було оштрафовано на 300 тис. рублів (приблизно 4,5 тис. доларів) за повторне порушення правил проведення мітингу. А затримали юристку Фонда з боротьби з корупцією ще де початку самої акції.

Як повідомляє Радіо Свобода, найінтенсивніші затримання відбувалися в районі Пушкінської і Трубної площ. Звідти багато разів виїжджали заповнені автозаки. Людей також забирали до відділів поліції з бульварів. Поміж затриманих і випадкові перехожі.

Затриманих, серед яких були неповнолітні та люди з травмами, доправили до 38 відділів поліції. Росгвардія своєю чергою повідомила про потерпілого співробітника - він вивихнув руку, затримуючи учасника акції.

Як повідомлялося, у Москві було помічено скандального екскомандира "Беркута" Сергія Кусюка - він керував затриманнями мітингувальників.

ВідеоМосковські суди за добу заарештували щонайменше чотири десятки людей, затриманих на акції протесту

Їх засудили до 30 діб за ґратами. Серед тих, хто потрапив під арешт - кандидати у депутати московської міської думи Ілля Яшин, Іван Жданов та Олександр Соловйов. Ще вісім десятків людей покарали штрафами - загальна сума яких перевищує мільйон триста тисяч рублів.  

Московські суди за добу заарештували щонайменше чотири десятки людей, затриманих на акції протесту

Залиште свій коментар

Вибір редакції