Тисячі учасників, 800 затриманих, оштрафована соратниця Навального: як відбулися масштабні мітинги в Москві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За даними правозахисників, всього в суботу на вулиці російської столиці вийшло від 10 до 12 тияч людей.

У суботу, 3 серпня, в Москві знову відбулися мітинги. Вони відбуваються вже не перші вихідні через недопуск незалежних кандидатів на вибори до Московської міської думи.

За даними правозахисників, всього в суботу на вулиці російської столиці вийшло від 10 до 12 тисяч людей. Протягом протестів правоохоронці затримали понад 800 осіб.

Багатьох затриманих допитували у справі про "масові заворушення" 27 липня, у них намагалися забрати мобільні телефони.

Серед них і соратницю опозиціонера Олексія Навального Любов Соболь. Її було оштрафовано на 300 тис. рублів (приблизно 4,5 тис. доларів) за повторне порушення правил проведення мітингу. А затримали юристку Фонда з боротьби з корупцією ще де початку самої акції.

Як повідомляє Радіо Свобода, найінтенсивніші затримання відбувалися в районі Пушкінської і Трубної площ. Звідти багато разів виїжджали заповнені автозаки. Людей також забирали до відділів поліції з бульварів. Поміж затриманих і випадкові перехожі.

Затриманих, серед яких були неповнолітні та люди з травмами, доправили до 38 відділів поліції. Росгвардія своєю чергою повідомила про потерпілого співробітника - він вивихнув руку, затримуючи учасника акції.

Як повідомлялося, у Москві було помічено скандального екскомандира "Беркута" Сергія Кусюка - він керував затриманнями мітингувальників.

Відео Московські суди за добу заарештували щонайменше чотири десятки людей, затриманих на акції протесту

Їх засудили до 30 діб за ґратами. Серед тих, хто потрапив під арешт - кандидати у депутати московської міської думи Ілля Яшин, Іван Жданов та Олександр Соловйов. Ще вісім десятків людей покарали штрафами - загальна сума яких перевищує мільйон триста тисяч рублів.  

Московські суди за добу заарештували щонайменше чотири десятки людей, затриманих на акції протесту

Залиште свій коментар

Вибір редакції