Масштабний страйк пілотів у Швеції заблокував 23 тисячі пасажирів

У Швеції страйкують пілоти внутрішніх авіаліній. Льотчики незадоволені умовами колективних договорів, а також звільненнями своїх колег.

Вранці 16 червня у Швеції почався масштабний страйк пілотів внутрішніх авіаліній, в якому беруть участь близько 2 тисяч льотчиків.

За даними шведської Асоціації працівників індустрії повітряного транспорту, страйк залишить без екіпажів більшість внутрішніх рейсів країни. Як очікується, труднощі з тим, щоб дістатися до місця призначення, зазнають 23 тисячі пасажирів.

Оголошений страйк не повинен торкнутися роботи іноземних авіакомпаній, однак через заплановану акцію можуть постраждати і близько 2 тисяч іноземних авіапасажирів.

Страйк розпочався після провалу переговори між Шведським об'єднанням пілотів і профспілкою роботодавців в цивільній авіації. Пілоти незадоволені умовами колективних договорів, а також звільненнями своїх колег. Приводом для акції протесту стали дії однієї зі шведських авіакомпаній, яка має намір звільнити штатних пілотів і замість цього перейти до практики найму пілотів зі сторони, що означає погіршення умов роботи для льотчиків.

Акція триватиме до 14:00 годин за київським часом. Для деяких авіакомпаній - таких, як Avia Express, Golden Air, Avitrans Nordic і Svenskt Direktflyg - страйк закінчиться тільки опівночі 17 червня.

Збої в роботі аеропортів також спостерігаються і в Норвегії, де 12 червня почали страйк близько тисячі співробітників служб охорони.

Читайте також:

Найбільша авіакомпанія світу з'явиться у США

Пілоти врятували падаючий Boeing, коли до землі залишалося 500 метрів

Виверження вулкана коштувало авіакомпаніям 1,7 мільярда доларів

Польоти над Європою офіційно визнані безпечними

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: