Масштабну хакерську атаку у Німеччині здійснив студент-одинак, якого дратували заяви політиків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Його жертвами стали майже тисяча політиків, журналістів та громадських діячів.

20-річний німецький студент, який живе зі своїми батьками і не є комп'ютерним експертом, зізнався у зламі електронної пошти та особистих сторінок сотень політиків Німеччини, у тому числі канцлерки Ангели Меркель.

Про це пише Business Insider із посиланням на федеральну поліцію Німеччини.

Юнак, ім'я якого поліція не називає, оприлюднив особисті дані (фотографії, телефонні номери, кореспонденцію та дані кредитних карток) майже тисячі політиків і журналістів на заблокованому нині акаунті Twitter.

Студент твітував посилання та паролі до цих облікових записів, починаючи з 1 грудня. Він, зокрема, опублікував дві адреси електронної пошти Ангели Меркель та податковий код, який вона раніше використовувала.

Серед політиків від хакерської атаки постраждали представники усіх парламентських фракцій, окрім правопопулістської "Альтернативи для Німеччини". Інші люди, яких атакував 20-річний хакер, були журналістами, комедіантами і реперами.

Студент зізнався, що діяв самостійно, і сказав, що він обирав жертв, які робили заяви, що його дратували, повідомили німецькі прокурори. Слідство поки що не виявило жодних ознак участі третьої сторони у хакерській атаці.

"Обвинувачений сказав, що його мотивацією було роздратування публічними заявами політиків, журналістів і громадських діячів", – повідомив старший прокурор Георг Унгефук.

Студент був заарештований у неділю, 6 січня, у своєму будинку у Гессені, у центральній Німеччині, за підозрою в шпигунстві та незаконному оприлюдненні особистої інформації.

Згодом він був звільнений та співпрацює зі слідством. 20-річний юнак також допомагає владі "в інших питаннях, пов'язаних з кіберзлочинністю", сказав Унгефук.

Нагадаємо, 4 січня стало відомо, що депутати Бундестагу, члени провідних партій, телевізійні ведучі, журналісти та музиканти стали мішенню хакерської атаки, що призвела до масштабного витоку персональної інформації, який, за попередніми оцінками, став найбільшим за весь час у Німеччині.

Відео20-річний німецький хакер, який розмістив в інтернеті особисті дані політиків, зізнався, що діяв сам

Гучний скандал із публікацією даних канцлерки, президента Франка-Вальтера Штайнмайєра, сотень парламентаріїв, журналістів та знаменитостей, сполошив країну минулого тижня. На вихідних поліція затримала підозрюваного 20-річного хлопця. З'ясувалося, що він живе з батьками і досі ходить до школи. 

20-річний німецький хакер, який розмістив в інтернеті особисті дані політиків, зізнався, що діяв сам

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції