Mastercard та Visa заборонили використовувати свої картки для платежів на PornHub

Дата публікації
Перегляди
921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Mastercard та Visa заборонили використовувати свої картки для платежів на PornHub

Платіжні системи ухвалили таке рішення після публікації гучної статті New York Times. Порноресурс звинувачують у поширенні відео з сексуальним насильством над дітей.

Гіганти кредитних карток Visa та Mastercard переглянули свої ділові стосунки з Pornhub після того, як відомий оглядач New York Times заявив, що на порнографічному сайті відображаються відео зґвалтування та сексу з неповнолітньою.

Про це повідомляє Sky News.

Mastercard і Visa заборонили використовувати свої карти на сайті Pornhub, після того, як колумніст New York Times Ніколас Крістоф повідомив, що платформа публікує відео жорстокого поводження з дітьми і насильства над ними. Платіжні системи почали розслідування стосовно PornHub одразу після публікації. У Mastercard заявили, що вони підтверджують "порушення стандартів" платіжної системи і забороняють проводити операції з використанням своїх карт. Visa ще не завершила своє розслідування, але заявила, що також вирішила заблокувати транзакції.

Pornhub назвав ці рішення такими, які "вкрай розчаровують", оскільки він оголосив про плани припинити появу на сайті зображень образ, дій без згоди і неповнолітніх моделей на початку цього тижня:

"Ця новина вражає сотні тисяч моделей, які розраховують на нашу платформу як на джерело коштів для існування", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, що в опублікованій лауреатом Пулітцерівської премії Ніколасом Крістофом статті були описані подробиці численних відео з Pornhub. Йшлося про напади на жінок і дівчаток, які знепритомніли, в тому числі відео оголеної 14-річної дівчинки. Ніколас Крістоф написав, що Pornhub не блокує і не фільтрує контент, який відображає насильство, і що у сайта "немає чіткого уявлення" про кількість нелегального контенту, опублікованого на ресурсі. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація