Математик Перельман, який відмовився від мільйона, не впорався з унітазом

Знаменитий російський математик-відлюдник затопив своїх сусідів знизу. Сантехніки до нього ледве прорвалися.

Знаменитий російський математик-відлюдник Григорій Перельман, який не так давно відмовився від грошової премії у мільйон доларів, затопив своїх сусідів знизу.

Перельман мешкає разом з матір'ю у своїй квартирі у Фрунзенському районі Санкт-Петербургу. І, як виявилося, не відкриває двері не лише настирливим журналістам, але і всім іншим – зокрема, сусідам, які прийшли до нього скаржитися.

Тільки сантехнікам з місцевого Жилкомсервісу з величезними труднощами вдалося пробитися до оселі Перельмана.

Як виявилося, у квартирі математика відійшла фанова труба, яку той намагався полагодити самостійно за допомогою паперових затичок. Такий спосіб виявився вкрай ненадійним.

"Великий математик не впорався з унітазом. Якщо заслужений житель району звернеться з проханням допомогти з ремонтом до нас або до обслуговуючої організації, то ми зробимо всі можливі заходи.

Допоможемо йому і його сусідам. Але без особистого прохання пана Перельмана ми не можемо втручатися у цю історію", - заявив офіційний представник адміністрації району Кирило Смирнов.

Потерпілі не тримають зла на свого знаменитого сусіда. У районній адміністрації також готові надати будь-яку допомогу Перельману, але тільки в тому випадку, якщо він сам звернеться з таким проханням.

Читайте також:

Перельман пояснив, чому відмовився від мільйона доларів: "Я можу керувати Всесвітом"

Астрофізик Стівен Хокінг спростував існування раю

Перельман відмовився від Премії тисячоліття

Російський мільйонер-відлюдник "вийшов з лісу", щоб врятувати світ від ядерної війни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: