Матері 8 близнюків та її піарникам погрожують вбивством

Співробітниця компанії отримала понад 100 електронних повідомлень з погрозами, а також ряд усних застережень, які були залишені на автовідповідачі.

Піар-компанія Killeen Furtney Group відмовилася представляти інтереси Наді Сулейман з Каліфорнії, яка народила 8 близнят через отримані погрози життю співробітників фірми, розповідає голова компанії Джоан Кіллін.

За словами Кіллін, вона отримала понад 100 електронних повідомлень з погрозами, а також ряд усних застережень, які були залишені на автовідповідачі. "Вони погрожують розмолотити мене в дробарці, шпурнути в океан у надії, що я загину, - сказала Джоан Кіллін, підтвердивши також, що погрози були отримані й на адресу її клієнтки Наді Сулейман. - Ми ніколи не бачили такої реакції через того або іншого клієнта, якого ми коли-небудь представляли, ніколи!"

Надя Сулейман найняла прес-агентів після народження восьмерні, оскільки отримавала купу пропозицій від різних телеканалів із проханням розповісти, як все було.

Проте скоро стало відомо, що Сулейман живе на допомогу для матерів-одиначок і вже має шістьох дітей у віці від 2 до 7 років. Щоб знову завагітніти, вона вдалася до методу штучного запліднення.

Коли це стало відомо, Організація з контролю над діяльністю медичних установ у Каліфорнії розпочала розслідування з метою встановити кількість ембріонів, імплантованих у матку Сулейман, а також з'ясувати, чи не були при цьому порушені існуючі рекомендації, щодо яких жінкам в її віці не слід імплантувати більше двох ембріонів, зачатих екстракорпоральним методом. Сулейман в своє виправдання заявляє, що завжди хотіла мати велику сім'ю.

Нагадаємо, мешканка Південної Каліфорнії стала другою жінкою в світі, яка народила одразу восьмеро здорових дітей. Вперше в історії світової медицини жінка народила вісім дітей в госпіталі американського міста Х'юстон в 1998 році. 

Читайте також:

У США жінка народила відразу вісьмох дітей

Мешканка Берліна народила шістьох немовлят

У Франції успішно розділили сіамських близнюків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: