Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матері російського активіста Дадіна повідомили про його "смерть"

Жінку госпіталізували з підозрою на інсульт.

Невідомі в соцмережах почали розсилати повідомлення про смерть засудженого російського активіста Ільдара Дадіна.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала його дружина Анастасія Зотова.

За її словами, повідомлення надійшли рідним активіста, у тому числі його матері. У них мовиться, що Дадін "знайдений повішеним у своїй камері".

"Зрозумівши, що Ільдара їм не зламати, вирішили напасти на найбільш беззахисного – на його маму, яка тепер теж активістка і пише листи Москальковій і Путіну", - зазначила Зотова.

Після того, як мати російського активіста прочитала повідомлення про його "смерть", їй стало погано – жінку госпіталізували з підозрою на інсульт.

Нагадаємо, російський активіст Ільдар Дадін розповів про страшні тортури в сегежской колонії ІК-7, куди його посадили на три роки за організацію мітингів у Росії. Лист активіста своїй дружині Анастасії Зотової записано адвокатом чоловіки Олексієм Ліпцер 31 жовтня.

7 грудня 2015 року Басманний суд Москви засудив Ільдара Дадина до трьох років загального режиму. 31 березня 2016 Мосміськсуд знизив строк до 2,5 років позбавлення волі. Дадин, який підтримував Україну, став першим, кого в Росії засудили за проведення мітингів. Зокрема, його вважають винним у порушеннях під час участі в протестних акціях 6 і 23 серпня, а також 13 вересня і 5 грудня 2014 року.

Відео У Москві півсотні людей прийшли провели пікет з вимогою розслідувати заяву Ільдара Дадіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції