Нові подробиці у справі викрадення дочки росіянки і француза

Батько Елізи Андре, у викраденні якої підозрюють її мати росіянку, отримав від неї лист. В ньому колишня дружина пише, що знаходиться в Росії.

Батько викраденої у Франції дівчинки Елізи, Жан-Мішель Андре, отримав з адреси матері дівчинки Ірини Біленької електронний лист із заявою, що вона знаходиться в Росії.

Трирічна Ліза Андре, що має подвійне російсько-французьке громадянство, була викрадена минулої п'ятниці трьома невідомими, які побили її батька Жана-Мішеля Андре. Останній стверджує, що впізнав у викрадачці матір дівчинки. Французька влада 23 березня оголосили Біленьку у міжнародний розшук по звинуваченню у викраданні дитини.

Андре в середу ввечері виявив в електронній скринці, якою він рідко користується, листи з адреси колишньої дружини. Він попередив про це поліцію, яка тепер намагається з'ясувати місце відправлення листів.

У першому листі, який прийшов у суботу, Ірина вилаяла свого колишнього чоловіка англійською. У другому, відправленому в понеділок, заявила, що знаходиться в Росії, і прикріпила лист Жана-Мішеля, який він надіслав Ірині, коли у вересні 2008 року вивіз Елізу з Росії.

Слідство поки не знає, як слід інтерпретувати цю знахідку, і відзначає, що відправити листи з адреси Ірини міг будь-який з її знайомих.

Нагадаємо, 22 березня на півдні Франції викрали трирічну дівчинку, яка народилася в Росії від батька-француза і матері-росіянки.

Французькі ЗМІ стверджують, що Еліза, народжена від Жана-Мішеля Андре і Ірини Біленької, вже одного разу була викрадена матір'ю і вивезена з Франції до Росії.
Це трапилося в 2007 році після закінчення скандальної процедури розлучення.

Батькові дівчинки вдалося недавно привезти її з Росії в Арль, де він проживає. У Франції батько добився в судовому порядку права опіки над дитиною і видачі міжнародного ордера на затримання Ірини Біленької за звинуваченням у викраданні дочки.

Однак Еліза народилася в Москві і має російське громадянство, французьке вона отримала, тільки коли переїхала до Франції. За російським законам, Ірина Біленька, зі свого боку, добилася права опіки на дитину через російський суд раніше за батька, який вивіз дитину з Росії в Арль без згоди матері, тобто викрав.

Тому мати порушила позов проти Жана-Мішеля Андре за звинуваченням у викраданні дитини, задовго до вчорашнього інциденту в Арле.

Батько-француз підозрює, що викрадення організувала її російська мати і закликав її якомога швидше здатися поліції.

Читайте також:

Оприлюднено відео з британцями, яких тримають в іракському полоні два роки

Чоловік викрав дівчинку і три місяці жив з нею в лісі

У Франції викрадена донька француза та росіянки

У Колумбії звільнили останнього заручника-іноземця
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: