Матір паризького терориста назвала причину його нападу на Париж

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Матір паризького терориста назвала причину його нападу на Париж

Серія терактів у Парижі відбулася 13 листопада. / Reuters

Вона також наголосила, що Ібрагім не збирався нікого вбивати. 

Матір паризького терориста Ібрагіма Абдеслама, який підірвав себе на бульварі Вольтер, пояснила вчинок сина стресом.

Як повідомляє The Daily Mail за словами жінки, Ібрагім не збирався нікого вбивати. "Нічого такого він не планував, я впевнена, — переконує вона. — Той факт, що під час вибуху його пояса смертника ніхто не загинув, говорить сам за себе".

Інші родичі, хоч і визнають, що Ібрагім провів довгий час в Сирії, запевняють: "Ми бачили його за два дні до нападу, і не було жодних ознак того, що він збирається зробити щось протизаконне".

Інший з братів Абдеслам - Мухаммед — був заарештований в Брюсселі 15 листопада. Третій брат — Салах — зараз перебуває в міжнародному розшуку.

"Ми вкрай здивовані, що Салах виявився вплутаним у все це. Ібрагім був іншим. По ньому було видно, що він якоюсь мірою дотримується радикальних поглядів. Але ми і подумати не могли, що він вчинить такий злочин", - зазначають його родичі.

У Парижі і передмісті Сен-Дені 13 листопада сталася серія терактів. У концертному залі "Батаклан" бойовики взяли заручників, а біля футбольного стадіону "Стад де Франс" пролунали три вибухи.

Прокуратура Парижа підтвердила загибель 129 осіб, ще 352 постраждали. Відповідальність за теракти взяла на себе "Ісламська держава".

Теракти у Парижі

Зазначимо, за офіційними даними французької прокуратури у нападах на Париж брали участь 8 осіб, які були знищені. 15 листопада The Washington Post з посиланням на європейську розвідку, назвала імена трьох паризьких терористів

Стало відомо, що в організації терактів в Парижі брали участь два жителя Бельгії, брати Ібрагім та Салах Абдельсалами.  У обох було громадянство Франції. Один з братів був безпосереднім виконавцем теракту, він підірвав себе увечері 13 листопада.

Наступна публікація