Мавританія розірвала дипломатичні відносини з Ізраїлем

Влада Мавританії оголосила про повне припинення відносин з Ізраїлем, котре розпочалося минулого року після вторгнення ізраїльтян до сектора Газа.

Мавританія розірвала дипломатичні відносини з Ізраїлем, завершивши тим самим започаткований у минулому році процес припинення зв'язків між країнами.

"Ми повністю перериваємо дипломатичні відносини з Ізраїлем", - заявив міністр закордонних справ Мавританії Наха Мінт Хамді ульд Мукнас.

Одна з трьох арабських країн, що встановила повні дипломатичні відносини з Ізраїлем, поряд з Єгиптом і Йорданією, в березні минулого року вислала посла Ізраїлю і закрила дипломатичне представництво єврейської держави в Нуакшоті після вторгнення ізраїльських військ у сектор Газа у відповідь на ракетні обстріли палестинськими екстремістами ізраїльської території.

В результаті того вторгнення загинули близько 1500 палестинців.

На початку березня Ізраїль оголосив про плани будівництва 1,6 тис одиниць житла в кварталі Рамат-Шломо в Східному Єрусалимі, що викликало різко негативну реакцію в арабському світі і призвело до заморожування палестино-ізраїльського мирного діалогу.

Читайте також:

Експерти: Ізраїль використовував у секторі Газа уран

"Близькосхідний квартет'' закликав Ізраїль та Палестину протягом двох років укласти мир

Ізраїльська авіація завдала удару по сектору Газа

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: