Мавританія висилає ізраїльських дипломатів

Послам Ізраїлю дали 48 годин на збори. Офіційний Єрусалим поки не отримував інформації про своїх дипломатів.

Мавританія висилає ізраїльських дипломатів з посольства в Нуакшоті, повідомили сьогодні представники місцевої влади.

Персоналу посольства дали 48 годин, щоб зібратися і покинути країну. У даний час співробітники ізраїльського диппредставництва пакують речі і залишають будівлю посольства.

МЗС Ізраїлю підтвердив інформацію про закриття посольства.

"Після рішення уряду Мавританії від 16 січня заморозити відносини з Ізраїлем і офіційним проханням влади країни, Ізраїль сьогодні закриває посольство в Нуакшоті", - зазначається в заяві ізраїльського зовнішньополітичного відомства.

У січні Мавританія і Катар заявляли про заморожування політичних і економічних відносин з Ізраїлем у зв'язку з ізраїльською операції в секторі Газа. У цьому ж місяці Мавританія відкликала свого посла з Ізраїлю для проведення консультацій, що на думку офіційних представників уряду країни, стало "першим кроком" на шляху розриву дипвідносин.

"Це крок (видворення співробітників посольства Ізраїлю) є слідством відгуку нашого посла з Ізраїлю і заморожування відносин з цією державою", - заявило джерело в уряді Мавританії, що побажало залишитися неназваним.

"Це є логічним продовженням того, що відбулося в січні...нічого нового тут немає, це було очікуваним", - додало джерело в уряді.

Мавританія була до останнього часу однією з трьох арабських країн, що мають повноцінні дипломатичні відносини з Ізраїлем, які помітно погіршилися після початку ізраїльської військової операції в секторі Газа в кінці грудня минулого року.

Тільки дві арабські країни - Єгипет і Йорданія - уклали мир з Ізраїлем і підтримують повноцінні дипломатичні відносини.

Читайте також:

З України виcилають румунських військових аташе

На відновлення сектора Газа виділили 5 млрд. доларів

Іранська влада вимагає арештувати ізраїльських прем`єра та голову МЗС

ХАМАС і ФАТХ сформують спільний уряд до кінця березня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: