Мавроді повернув гроші ошуканим вкладникам

Мавроді віддав усі гроші, які мав, оскільки майно "не його", а сам він на сьогоднішній день ніяких спроб знайти роботу не робив і на облік у центрі зайнятості населення не ставав.

Засновник фінансової піраміди МММ Сергій Мавроді повернув ошуканим вкладникам 100 рублів. Саме стільки він перерахував на депозитний рахунок УФССП Росії по Москві в рахунок погашення кредиторської заборгованості перед стягувачами.

31 січня судові пристави-виконавці Хамовницького районного відділу служби судових приставів УФССП Росії по Москві вийшли за місцем реєстрації Сергія Мавроді з метою перевірки майнового стану боржника. Виявилося, що все майно, що знаходиться в розпорядженні боржника, було передано Мавроді третіми особами за договорами безоплатного користування, що виключає саму можливість накладення судовими приставами арешту на це майно.

Судові пристави вручили боржникові попередження про кримінальну відповідальність. У свою чергу Мавроді повідомив судовим приставам, що на сьогоднішній день ніяких спроб знайти роботу не робив і на облік у центрі зайнятості населення не ставав (звідки у боржника з'явилися 100 рублів, сплачені в рахунок погашення боргу, невідомо).

Як раніше повідомлялося, загальна сума заборгованості засновника МММ перед громадянами становить майже 5 млрд руб.

Нагадаємо, у середині 1990-х років піраміда "МММ" Сергія Мавроді розорила мільйони людей.

У 2003 році Мавроді був засуджений до 13 місяців позбавлення волі, а в квітні 2007 року - до чотирьох з половиною років в'язниці. Свій строк Мавроді відбув, після чого вийшов на волю, а зараз просуває нову піраміду.

Читайте також:

Новий проект Мавроді МММ-2011 офіційно визнали фінансовою пірамідою

Мавроді звернувся до Путіна зрозумілою йому мовою: "следи за метлой" (відео)

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: