Мавроді звернувся до Путіна зрозумілою йому мовою: "следи за метлой" (відео)

Мавроді поскаржився Путіну і Мєдвєдєву, що його безпідставно звинувачують і називають брехуном.

Засновник фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді в своєму блозі записав одразу три відеозвернення до президента РФ Дмитра Мєдвєдєва, "лідера нації" Володимира Путіна і політичної еліти.

У них Мавроді просить захистити його від "безпрецедентною цькування" і "публічного шельмування", які, на думку творця "МММ", були розгорнуті офіційними особами у зв'язку з його новим проектом "МММ-2011".

Так, нагадавши, що Путін раніше працював в органах і в курсі певної термінології, Мавроді попросив його передати соратникам по партії, щоб вони "фильтровали базар" "і" "следили за метлой".

Назвавши у своєму ще одному зверненні Путіна "лідером нації", Мавроді також попросив прем'єра захистити його від "абсолютно неприпустимих висловлювань" на його адресу членів очолюваної Путіним партії "Єдина Росія". У зверненні Мавроді нагадує, що поки не було слідства, називати проект "аферою" неприпустимо.

У зверненні до Дмитра Мєдвєдєва Мавроді попросив, щоб до нього ставилися як до звичайного громадянина: якщо винен - карали, а не судили за особливими законами. У зверненні, зокрема, він скаржиться на слова першого заступника голови фракції "Єдиної Росії" в Держдумі Тетяни Яковлевої, яка публічно назвала новий проект засновника "МММ" аферою. Із заявою, що організоване підприємство Мавроді є "нахабним цинічним обманом" виступив і Мінфін Росії.

"Як можна називати аферою підприємство, якщо "нічого ще не було" і не було слідства", - поскаржився Мавроді.

"Нічого не доведено і не вивчено", - зазначив він, додавши, що такі звинувачення може висувати тільки суд. Найбільше Мавроді зачепила обіцянка глави комітету Держдуми з фінансового ринку Павла Мєдвєдєва вплинути на Генпрокуратуру, щоб вона "знайшла статтю" в Кримінальному кодексі для Мавроді.

"Більш нахабних, цинічних і безсоромних заяв неможливо собі уявити", - констатував ображений засновник "МММ". Як упевнений Мавроді, такі висловлювання офіційних осіб завдають шкоди іміджу всієї країни та іміджу президента РФ у тому числі.

Раніше Мавроді заявив, що вже десятки тисяч людей виявили бажання взяти участь у "МММ-2011" та обміняти свої гроші на віртуальні МММ-долари.

Читайте також:

Мавроді похвалився, що на його нову піраміду вже повелися тисячі

Мавроді загнав міліцію і депутатів у глухий кут і продовжив "просувати" нову МММ

Мавроді запускає нову піраміду МММ-2011: "Ми можемо багато"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: