Майбутній глава КНДР готував замах на свого брата

Молодший син Кім Чен Іра хотів убити свого старшого брата, але буз змушений відмовитичся від цих планів під тиском Китаю.

Офіційний спадкоємець глави Північної Кореї Кім Чен Іра – його молодший син Кім Чен Ин – планував вбивство свого старшого брата Кім Чон Нама, який проживає в Китаї.

Кім Чен Ин почав готувати замах на брата в січні 2009 року, після того, як був обраний наступником свого батька, дізналася південнокорейська газета Chosun Ilbo.

Молодший син лідера КНДР і його оточення вважали, що потрібно "щось зробити Кім Чон Намом, який занадто розпускає язика за кордоном".

Однак Кім Чен Ину довелося відмовитися від свого плану під тиском Китаю: його брат виявився пов'язаний з "царевичами" або "князьками" - групою впливових дітей чиновників з вищого ешелону влади КНР. І в Пекіні йому порадили не чіпати Кім Чон Нама, який відомий своїм неприйняттям ортодоксального північнокорейського комуністичного ладу.

Наразі відомо, що він вирішив залишитися в Китаї і не повертатися до КНДР.

Напередодні Кім Чон Нам виступив проти передачі влади в Північній Кореї у спадок. Він зазначив, що не підтримує подібну "спадщину", хоча в деяких випадках вона може бути виправдана.

При цьому ще кілька років тому сам Кім Чон Нам вважався можливим наступником батька. За даними ЗМІ, він потрапив у немилість після того, як в 2001 році був спійманий на місці злочину при спробі перетнути кордон з Японією за підробленим паспортом.

Читайте також:

Старший син Кім Чен Іра виступив проти передачі влади в спадщину

Син лідера КНДР зробив пластичну операцію, щоб бути схожим на діда

У КНДР вперше опублікували фото наступника Кім Чен Іра

Кім Чен Іра переобрали генсеком Трудової партії КНДР

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: