Майбутнього прем'єра Таїланду звинуватили у підкупі виборців локшиною

Йінглак Чинават, майбутню першу жінку на посту прем'єра країни, звинуватили у підкупі виборців традиційною тайською смаженою локшиною.

Виборча комісія Таїланду розслідує справу про роздачу смаженої локшини в обмін на голоси виборців, порушену стосовно Йінглак Чинават, яка за результатами парламентських виборів має стати першою жінкою на посту прем'єр-міністра країни.

Заяву з обвинуваченням у підкупі виборців надіслав до виборчкому виборець із провінції Накхон Ратчасима. У свою заяву він також вклав вирізку з місцевої газети з фотографією , де кандидат в прем'єри, публічно смажить традиційне блюдо з локшини "Пхат Тхаі".

Заявник не бачив, як Йінглак Чинават смажила локшину на площі в місті Накхон Ратчасима під час її передвиборчого мітингу 31 травня, а "тільки звернув увагу на фотографію".

"Багато кандидатів під час виборчої кампанії публічно готували традиційні тайські страви. Порушенням тут може бути тільки одне: якщо приготоване політиком блюдо потім надається виборцям безкоштовно", - заявив генсек Виборчкому Суттхіпхон Тхавічайкан.

На його думку, звинувачення навряд чи може бути доведено. "У нас є свідчення того, що пані Чинават не почала сама готувати локшину і роздавати її своїм прихильникам на мітингу, а просто підійшла до продавщиці локшини і запропонувала їй допомогу. Приготовлена ​​смажена локшина потім продавалася учасникам мітингу за звичайною ціною для цього продукту", - сказав Тхавічайкан.

Обговорення заяви щодо Йінглак Чинават відбудеться у виборчкомі 12 липня.

Читайте також:

Друзі Стросс-Кана поїхали підкупати бідних родичів покоївки до Гвінеї

Путіна звинуватили у підкупі князя Монако: dacha та рибалка за олімпіаду в Сочі

Президент Афганістану зізнався в отриманні грошей від Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: